Series
Ratings
125
LookingRated ★ 4.0
LookingRated ★ 4.5
Queen MantisRated ★ 2.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
Midnight Horror StoryRated ★ 2.5
Avatar: The Last Airbender Season 1Rated ★ 2.5
The Cuphead Show!Rated ★ 3.0
HildaRated ★ 3.5
Movie RoomRated ★ 2.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 2.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 2.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5- Jiseon Cinema MindRated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 2.5
Agatha All AlongRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 2.5