Series
Ratings
157
Solar OppositesRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5- K-ON!Rated ★ 4.0
Steins;Gate 0Rated ★ 4.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
KakeguruiRated ★ 3.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.0- GintamaRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
There's No Freaking Way I'll Be Your Lover! Unless…Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.0
Little Witch AcademiaRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 3.5
NANARated ★ 3.0