Movies
Ratings
95
The ClassicRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 4.0
ReboundRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
FallRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 1.5
FollowingRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5