Titles you rated
The Too-Perfect Saint: Tossed Aside by My Fiancé and Sold To Another KingdomRated ★ 3.0
'Tis Time for "Torture," Princess Season 2Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Hell's Paradise Season 2Rated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 3.5
One Piece Season 2Rated ★ 3.5
'Tis Time for "Torture," PrincessRated ★ 4.5
The White Lotus Season 3Rated ★ 3.5
The White Lotus Season 2Rated ★ 3.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.5
TravelersRated ★ 4.5
TravelersRated ★ 4.5
TravelersRated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 5.0
2 Broke GirlsRated ★ 3.0- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
- 2 Broke GirlsRated ★ 4.5