Series
Ratings
45
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.0
The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 4.0
DraculaRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.0- BoschRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0- ポケットモンスターRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0