Titles you rated
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0
CubeRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0