Movies
Ratings
16
Memories of MurderRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.5
King KongRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
TwentyRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5