Movies
Ratings
779
Project Hail MaryRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0