Series
Ratings
121
Chainsaw ManRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5