Titles you rated
Mad Concrete DreamsRated ★ 3.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Low LifeRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 3.5