Series
Ratings
229
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
MineRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.5
Re-MainRated ★ 3.0
Kono Oto Tomare!: Sounds of LifeRated ★ 3.5- MonsterRated ★ 4.5
Zootopia+Rated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0