Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 1.5
The Umbrella AcademyRated ★ 1.5
What If...? Season 3Rated ★ 1.0
What If...? Season 2Rated ★ 2.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 1.0
Alice in BorderlandRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
11.22.63Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Friends Season 10Rated ★ 4.0