Titles you rated
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Mad for Each OtherRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
deleRated ★ 3.5
Your Turn To KillRated ★ 3.5
悪党~加害者追跡調査~Rated ★ 4.0
The Confidence Man JPRated ★ 4.5
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 4.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0
KakeguruiRated ★ 4.0
Food Wars! The Second PlateRated ★ 3.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.5
ChihayafuruRated ★ 5.0
Food Wars!Rated ★ 3.5