Movies
Ratings
613
Evan AlmightyRated ★ 3.0
InsurgentRated ★ 3.0
ItRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 2.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Collective InventionRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
ChawRated ★ 3.0
StardustRated ★ 2.0