Series
Ratings
216
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
DisenchantmentRated ★ 3.5
3%Rated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Save Me Season 2Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.0