Titles you rated
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 5.0
Himouto! Umaru-Chan RRated ★ 5.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 5.0
How to Keep a MummyRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.5
Still 17Rated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0