Series
Ratings
18
Arcane Season 2Rated ★ 0.5
Loki Season 1Rated ★ 1.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 0.5
Altered CarbonRated ★ 1.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Mr. QueenRated ★ 1.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0