Titles you rated
Concrete MarketRated ★ 2.0- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Dynamite KissRated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
Twinkling WatermelonRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
The Sound of MagicRated ★ 3.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Detective Conan: Love Story at Police Headquarters ~Wedding EveRated ★ 4.0
A Dance From AfarRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 3.5