Titles you rated
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
Battle of FatesRated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 5.0- EuphoriaRated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
That '90s Show Season 2Rated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 5.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 4.0
Orange DaysRated ★ 5.0
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 5.0
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.5
Sex Education Season 4Rated ★ 4.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0- MBTI vs 사주Rated ★ 3.5
Sex/LifeRated ★ 4.0
Sex/Life Season 1Rated ★ 3.0
That '90s Show Season 1Rated ★ 4.5