Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
RunRated ★ 4.0- The First RideRated ★ 0.5
UnlockedRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5