Series
Ratings
57
Breaking BadRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5- MonsterRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 1.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 2.5
Haikyuu!!Rated ★ 2.5
Slam DunkRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5