Titles you rated
The MentalistRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 3.5
Battle of FatesRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
Too Hot to HandleRated ★ 3.0
Gen V Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Tacoma FD Season 1Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Gen V Season 1Rated ★ 5.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Parks and RecreationRated ★ 4.0
Bad Influence: The Dark Side of KidfluencingRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
Teenage Bounty HuntersRated ★ 3.5
I'm a VirgoRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0