Titles you rated
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 3.5- Haneuljae's MurderRated ★ 4.0
Honest LivingRated ★ 3.0- Super RookieRated ★ 3.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5- Invisible ManRated ★ 3.0
Spring DayRated ★ 3.0
My Father is StrangeRated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 3.5
Thank YouRated ★ 3.5
Shoot for the StarsRated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 3.5