Series
Ratings
71
Sgt. FrogRated ★ 4.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
GachiakutaRated ★ 3.0- Dr. Stone SCIENCE FUTURE part 2Rated ★ 2.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.0
The Apothecary DiariesRated ★ 2.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.0
Dr.STONE SCIENCE FUTURE part 1Rated ★ 4.0
Dr. Stone Season 3 Part 2Rated ★ 2.5
FLCLRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 3.0
MashleRated ★ 3.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 5.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 2.5
HierarchyRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5