Series
Ratings
27
Master's SunRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0