Series
Ratings
163
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
IT: Welcome to DerryRated ★ 4.0
The PenguinRated ★ 3.5
Peacemaker Season 2Rated ★ 4.0
Creature CommandosRated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 2.5
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5