Movies
Ratings
17
Killing RomanceRated ★ 1.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Steve JobsRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0