Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 4.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.5
Dan Da DanRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Sonny BoyRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
School 2017Rated ★ 2.5
The ResidenceRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0