Series
Ratings
91
High KickRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 4.0
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 4.0- The Future DiaryRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 2.0- 유희왕 1기Rated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
TazzaRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 2.0
BakemonogatariRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5