Titles you rated
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
KarmaRated ★ 4.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 4.5
Secret InvasionRated ★ 3.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.5- Physical: AsiaRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0- Unanswered questionsRated ★ 3.5
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Show Me The Money 11Rated ★ 3.0