Series
Ratings
111- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Dynamite KissRated ★ 4.0
NEW OLD BOYRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0