Series
Ratings
25
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
SnowmanRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 3.5
Under the DomeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0