Titles you rated
MoanaRated ★ 4.0
JoyRated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
Stand by MeRated ★ 4.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 2.5
Struck by LightningRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.0
Ballet ShoesRated ★ 4.0
JobsRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Bread of HappinessRated ★ 2.0
ToastRated ★ 4.0
Moomins on the RivieraRated ★ 3.0
My Own Private IdahoRated ★ 5.0
Florence Foster JenkinsRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0