Series
Ratings
60
Warrior Baek Dong SooRated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 5.0- The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.5