Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 3.5
MaestraRated ★ 0.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 1.5
Run with the WindRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 1.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0