Series
Ratings
87
Unpretty Rapstar 3Rated ★ 3.5
Unpretty Rapstar 2Rated ★ 3.5
Unpretty Rapstar 1Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Uncle SamshikRated ★ 2.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
VigilanteRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Money GameRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5