Series
Ratings
18
Bayside ShakedownRated ★ 3.5- Gokusen Season 3Rated ★ 4.5
Gokusen Season 2Rated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0