Movies
Ratings
496
Us and ThemRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
3670Rated ★ 4.0
OasisRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
- Omniscient ReaderRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Amazon Bow MasterRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
Feng ShuiRated ★ 3.0
The First LadyRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5