Series
Ratings
51
Friends Season 1Rated ★ 5.0
He Who Can't MarryRated ★ 5.0
Dr. JinRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5
Dear HeavenRated ★ 3.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 2.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Miss MermaidRated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.5
Attic CatRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5