Movies
Ratings
17
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
BrokenRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 5.0