Series
Ratings
12
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5