Series
Ratings
30
TunnelRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 2.5
Dong YiRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 5.0
The Joseon GunmanRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
원피스 1기Rated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0