Movies
Ratings
36
Notting HillRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 2.5
8 MileRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0