Series
Ratings
79
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- 고등래퍼 2Rated ★ 4.0
- 삼시세끼 LightRated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- RECRated ★ 3.5
Ai Yori AoshiRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil HotelRated ★ 1.0
Stranger ThingsRated ★ 1.5
Stranger ThingsRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0