Series
Ratings
17
Fight For My WayRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 1.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 1.5
GoblinRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 3.0