Titles you rated
Alone in LoveRated ★ 4.5
MaskRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 4.5
Angel EyesRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
My Sweet CityRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 2.5
GhostRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 2.5
Golden TimeRated ★ 2.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5