Series
Ratings
232
Lovely RunnerRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
The Art of SarahRated ★ 4.0- 내 마음이 몽글몽글 - 몽글 상담소Rated ★ 4.5
Battle of FatesRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 2.5
- CasheroRated ★ 1.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 2.0
Would You Marry Me?Rated ★ 0.5- Physical: AsiaRated ★ 2.5
Romantics AnonymousRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 1.0
The Devil's PlanRated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0