Series
Ratings
17
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.0
원피스 1기Rated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0