Series
Ratings
96
Chief KimRated ★ 2.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Six SiblingsRated ★ 4.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.0
Justice PaoRated ★ 3.5- Lotus Flower FairyRated ★ 4.5
Trap of YouthRated ★ 4.0- Star in My HeartRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 4.5- BossRated ★ 4.5
- Men of the Bath HouseRated ★ 4.5
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 3.5
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 5.0
Empress CheonchuRated ★ 3.5
NonstopRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 4.5- Loving YouRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0