Series
Ratings
32
Why Women KillRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 0.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Cheongdamdong 111Rated ★ 2.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 1.0
New GirlRated ★ 2.5- Scrubs Season 1Rated ★ 4.0
Drop Dead DivaRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Lie to MeRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 0.5
White CollarRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
NCISRated ★ 5.0